Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

Üniversitelerde Bile Öğretilmeyen Pazarlama Konularını İçeren Forum

Yazar Posted on 0

Hangeldiyev dijital pazarlama forumu e-ticaret, iş dünyası, SEO (black hat ve white hat) ve diğer dijital pazarlama konuları ile ilgili yararlı, etkili ve özgün paylaşımlara odaklanmış bir platformdur. Bu forumda kendinizi geliştirebilir, diğer üyelerle kazançlı ilişkiler kurabilir ve uzmanlık alanınızla ilgili bilgiler sunmak için paylaşımlar yapabilirsiniz.

Neden Hangeldiyev Forum?

Hangeldiyev dijital pazarlama forumu – pazarlama ile ilgili ilk ve tek Türkçe forum sitesidir. Forumun yöneticileri mükemmeliyetçiliğe ve adalete önem verdiği için insanlara değer katmayacak paylaşımlara asla izin vermez, her konunun altında sinir bozucu mesaj yazanlar, üyelerimizin moralini bozacak türden negatif mesaj yazanlar, kalitesiz veya özgün olmayan paylaşım yapanlar, insanları dolandırmaya çalışanlar süresiz olarak banlanır.

Bu Forumun Faydası Nedir?

Hangeldiyev dijital pazarlama forumunda insanlar birbirleri ile ticaret yapabilir, bilgi alışverişi yapabilirler.

Bazı büyük webmaster forumlarının yöneticileri, moderatörleri bile yozlaşmıştır, hatta bir keresinde beni bile 10 bin dolar dolandırmışlardı, bazen de üyelerinin hesaplarını askıya alarak onlardan zorunlu bir şekilde VIP üye olmalarını istiyorlar (bana aynısını yapmışlardı), bunlar buz dağının sadece görünen kısmıdır. Forumumuz Hangeldiyev markasını temsil ettiği için moderatörlerimizin bile üyelerimize en ufak haksızlık veya saygısızlık yapmalarına izin vermeyeceğiz. Çünkü bizim için moral her şeydir.

Özellikler:

  • Oldukça aktif bir forumdur – Yeni olmasına rağmen genelde online üyelerin sayısı oldukça fazladır.
  • Üyeler popüler konuları kaçırmazlar – Her hafta pazartesi öğlen saatlerinde üyeler geçen haftanın en popüler konularını içeren e-posta alırlar, böylece hiçbir önemli konuyu kaçırmazlar.
  • Sadece yüksek kaliteli paylaşımlara izin verir – İnsanlara fayda sağlamayacak konular (soru, talep gibi konular hariç) derhal silinir.
  • Rahatsız edici reklamlar bulunmamaktadır – Günlük trafik 10,000 tekil hiti geçmediği sürece reklam yerleşimi yapılmayacaktır, bu sınırı geçtikten sonra da yayınlanacak reklamların kullanıcıyı rahatsız etmemesini sağlayacağız.
  • Kullanıcı deneyimi – Ziyaretçileri üye olmaya zorlayacak herhangi bir ayarlama yapılmayacaktır (içeriklerin veya linklerin gizlenmesi vs), ayrıca üyelik işlemleri oldukça basittir.

Foruma ulaşmak için https://hangeldiyev.com/forum/

Paylaşmak güzeldir

Yorum Yok.

Ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir