Fiverr.com'da her ay nasıl 2000 dolar kazanılır?

'Para Kazanma' forumunda Rockefeller tarafından 18 Eki 2018 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
  1. Rockefeller

Rockefeller Associate

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar,

Fiverr nedir?
    Bu platform özellikle freelancer'lar içindir, oldukça ucuz ve kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Tasarım, video, yazılım, metin yazarlığı, SEO ve diğer birçok hizmet türlerinin fiyatı 5 dolardan başlamaktadır. Ancak siz hizmetinizi 5 dolardan satmak zorunda değilsiniz tabii.

Fiverr'da yaklaşık 1,5 sene önce satış yapmaya başlamıştım. Hizmetim ise internet reklamcılığı.

İlk günlerde tabii ki çok zordu, farklı hesaplar açarak kendi hizmetimden satın alıp 5 yıldızlı yorumlar bırakmak zorunda kaldım. Daha sonra da hizmetimden yararlanan müşterilerimden 5 yıldızlı yorum bırakmalarını istemeye başladım (bu yöntem şu anda yasaklandı maalesef, önce uyarı veriyorlar, sonra da level'ını düşürüyorlar, biraz daha ısrar ederseniz de üyeliğinizi kapatırlar), karşılığında ise bonus bir hediye veriyordum, müşteriler seve seve harika yorumlar bırakıyorlardı, ve satışlarım artmaya başlamıştı.

Daha sonra da hizmetlerimin fiyatlarını yükselttim. Satışlarım hala artıyordu, çünkü yüzlerce 5 yıldızlı yorumum olmuştu.

Satış yapmaya başladıktan 6 ay sonra da aylık gelirim 2000 doları geçmişti. Ancak kripto para ile daha fazla kazandığım için bu işi ciddiye almamaya başladım, ve bu hayatımda yaptığım en büyük hatalarımdan biriydi, yaklaşık 3 ay boyunca aylık 2000 dolar kazanıyordum, işi boşlamaya başladığım için gelirim önce yaklaşık 1000 dolara düştü, sonra 600, sonra da 350 dolarlara kadar düştü.

Üyeliğimi eski haline getirmek için çok uğraştım, şimdi yavaş yavaş gelirim artmaya başladı. Siz siz olun, sakın benim yaptığım hatayı yapmayın. Potansiyel müşteriler sabah saat 5'te bile soru soruyorlarsa da hemen cevap verin, çünkü sizden başka yüzlerce alternatif var, ve onları kolayca rakiplerinize kaptırırsınız.

Ödemeyi nasıl alırsınız?
    Payoneer.com ile. Fakat direkt üye olmayın, önce Fiverr'da ödeme sayfasına gelirsiniz, oradan Bank Transfer'e (ya da Fiverr Revenue Card) tıklayıp adımları izleyerek Payoneer'e üye olursunuz, sonra banka hesabınızı bağlayın.

Moderatör tarafından düzenlendi: 2 Haz 2019
    mehmet bunu beğendi.
  2. Meyer Lansky

Meyer Lansky Associate Premium

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bu tür teknikleri genelde insanlarımız maalesef kimseye anlatmaz. Çok teşekkür ederim. Ben de fiverr'da arada sırada ucuz hizmetlerden yararlanıyorum, ancak orada hizmet satmayı hiç düşünmemiştim, kendime güvenmiyordum açıkçası. Oldukça cesaret verici bir makale olmuş. Tekrar teşekkür ederim.

3. mehmet

mehmet Associate

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Mükemmel paylaşım. Daha önce fiverr’a üye olmuştum ancak uğraşmak istemedim. Anlattıklarınızı uygulayacağım en kısa sürede.

4. Remark

Remark Associate

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Böyle güzel şeyleri paylaşmanız çok güzel.

Bir çok kişi bu tür bilgileri saklar. Kazancınız bol bereketli olsun.

5. Husow

Husow Consigliere Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Bende biraz gelir elde etmeye başladım bakalım 1000$ bile yeterli olur..