Kurumsal SEO Danışmanlığı ile

Satışlarınızı 10 Kat Arttırın!


Garantili SEO Hizmeti

Kurumsal SEO danışmanı arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Eğer bir şirkette pazarlama yöneticisi iseniz ya da firmanın sahibiyseniz ve Google'da üst sıralarda bulunmuyorsanız, Hangeldiyev reklam ajansı size yardımcı olur! Sitenize iç ve dış optimizasyon çalışması yaptırarak rakiplerinizi kısa sürede geçmeniz için kurumsal SEO hizmetimizden yararlanabilirsiniz, hem de Google’da ilk sayfaya yükselme garantisi ile! Eğer anahtar kelimelerinizde Google’da ilk sayfaya yükselmezsiniz paranızın tamamını iade ediyoruz!


Sıkça Karşılaşılan Kurumsal SEO Hataları:

  • Organik yönden sıralamada yükselmek için 3 kural vardır: öncelikle, arama motorlarının sitenizi kolayca tarayarak indekslemesi için sitenizin kodlama ve yapılandırma açısından arama motorlarına uygun şekilde ayarlanmalıdır.
  • Web sitenizin içeriği özgün, kaliteli ve alakalı olmalıdır. Aynı zamanda ziyaretçilerinizin aradıkları şeyleri yayınladığınız içeriklerde bulması gerekmektedir, bu yüzden sitenize gelen ziyaretçilerin sitenizden memnun kalmaları gerekir, aksi halde birkaç saniye içinde sitenizden ayrılırlarsa bu sıralamada düşmenize yol açabilir.
  • Şirketler genelde SEO konusunda uzman olmayan web tasarım firmalarına, reklam, sosyal medya ajanslarına sitelerini emanet ederler, böylece sıralamada pek yükselemezler, belki sıralamadan tamamen kaybolurlar, bu işi uzmanlara bırakmak en iyisidir.
  • Ve son olarak da, sektörünüzde lider olabilmek için web sitenizin şirketinizi en iyi şekilde tanıtması gerekmektedir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmeti

Genelde işletmeler web sitelerini tanıtmak için reklamlara ciddi miktarda para harcamaktadırlar. Maalesef bazen reklamlara harcanan para israf olmaktadır, örneğin, Google Ads reklamlarına ayırdığınız paranın çoğu çöpe gider, çünkü 500 kişi reklamlarınıza tıklarlarsa ve bunların sadece %1’i ürün veya hizmetinizi satın alırsa, reklama ayırdığınız yüzlerce hatta binlerce lira çöpe gider, kazanan Google, KAYBEDEN SİZ OLURSUNUZ!

Bu yüzden arama motorlarında anahtar kelimelerinizde daima en üst sıralarda yer almak istiyorsanız, o zaman arama motoru optimizasyonu hizmeti için başarılı kurumsal SEO uzmanı kiralayabilirsiniz, böylece KAZANAN SİZ OLURSUNUZ!


Neden Hangeldiyev?

Yanlış yapılan çalışmalar sitelere büyük zararlar vermektedir, örneğin bazı spamcılar backlink programları ile web siteleri kısa süreliğine Google'da yükseltirler ancak birkaç gün sonra o site sıralamada tamamen kaybolur, çünkü Google ilk önce bu spam çalışmaya dikkat etmez, fakat algoritmalarıyla kısa sürede bu çalışmayı farkeder ve siteye ceza verir, bir daha o sitenin sıralamada yükselmesi epey zaman alır (6 ay belki 1 yıl, büyük ihtimalle hiçbir zaman). İsterseniz bir deneyin, 1000 TL'lik SEO paketlerinden önemsiz bir sitenize uygulatın, birkaç güne de bu spam programların otomatik olarak hazırlamış olduğu raporu size teslim ederler.

Hangeldiyev ekibi sadece kurumsal sitelere çalışma yapmaktadır. Eğer belirli süre içinde Google'da anahtar kelimelerinizde ilk sayfaya yükselmezseniz, paranızı iade ediyoruz.


Genel Bakış

Site içi SEO

Web sitelerin sıralamadalarda yükselmesi için en önemli faktörlerden biri de site içi optimizasyondur. Site içi optimizasyon olmadan kolay kolay sıralamada yükselemezsiniz. Yükselseniz de çok az bir zaman sonra tekrar sıralamadan kaybolursunuz..

Gelişmiş Link İnşası

Spam ve tehlikeli linklerden kaçının, işinizi tehlikeye atmayın. Sizin için ileri düzey backlink stratejisi geliştiriyoruz, sitenize aldığımız tüm linkleri size rapor olarak sunuyoruz. Spam linkler eninde sonunda sitenizi mahvedecektir.

Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelimelerinizi analiz ediyoruz, eğer anahtar kelime seçemiyorsanız o zaman bize bırakın, sizin yerinize anahtar kelime araştırmasını detaylı bir şekilde biz yapabiliriz, size sunarız, eğer uygunsa da çalışmalara başlarız.

Kaliteli Trafik = Satışların Artması

Etkili SEO hizmetimizden yararlanarak sitenizin trafiğini arttırın, ve böylece de satışlarınız da artacaktır. Müşteri sayınızı arttırmak için SEO’ya yatırım yapın, gelirlerinizi arttırın!


Teklif İste