Şirketinizi 10 Kat Daha Hızlı Büyüten SEO Çalışması

Kazançları Arttıran SEO Çalışması ile İşinizi Büyütmeye Ne Dersiniz?

Müşterilerimizden Bazıları

 • Google'da İlk 5 Sıra Garantili

  Google’da anahtar kelimelerinizde ilk 5 sıraya yükseldiğinizde sitenizi çok daha fazla potansiyel müşteri ziyaret etmeye başlar. Böylece daha fazla müşteri kazanırsınız ve işinizi büyütürsünüz.

 • Her Zaman Zirvede Kalın

  Yapacağımız çalışmanın etkisi kalıcıdır. Bu yüzden sıralama kaybı yaşamazsınız. Sektörünüzün lideri olmaya devam edersiniz. Pazar payınızı kimseye kaptırmayın ve sürekli olarak bu payınızı arttırın.

 • %100 Güvenli ve Organiktir

  Google’ın algoritma güncellemelerini sürekli takip etmekteyiz, ve riskli spam tekniklerini kullanarak sitenize kalıcı zarar vermek istemeyiz. Çünkü sizin işiniz bizim işimizdir.

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Düşünüyor

Yapacakları çalışmaları tek tek anlattılar ve adım adım da hedeflenen yere bizleri ulaştırdılar. Hangeldiyev ekibine emeklerinden ötürü teşekkür eder ve çalışmalarında başarılar dileriz.

Uğur Bilen
Uğur Bilen Sistem Patent

Hangeldiyev sayesinde kısa süre içinde yüz binlerce kullanıcıya ulaştık, çok daha güçlü sunucuya geçmek zorunda kaldık. Gelirimiz neredeyse 20 kat arttı. Ne kadar teşekkür etsem az.

Kadir Can Kırkoyun
Kadir Can Kırkoyun Scode

SEO çalışması neden bu kadar önemlidir?

SEO (arama motoru optimizasyonu) en az başarılı reklamlar kadar satışları hızla arttıran yöntemdir. SEO çalışması ile başarı elde etmek istiyorsanız Google'da ilk sayfanın ilk 5 sırasına yükselmek zorundasınız.

Hangeldiyev sizi Google'da ilk 5 sıraya yükselterek işinizi büyütmenize yardım eder.

Neden Hangeldiyev?

İlk 5 sıra garantisi veren tek firma Hangeldiyev'dir. Sitenizden ürün veya hizmetinizi satın almadan terk eden ziyaretçilerin müşteriye dönüşmesini engelleyen tüm problemleri tespit ederek sitenizi çok daha kazançlı hale getiriyoruz.

Müşteri kaybına son vererek kısa süre içinde başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

SEO'nun avantajları

Her gün milyarlarca arama yapılan Google'da yükselmek yüksek miktarda kaliteli trafik elde etmenizi sağlar, sitenizi çok daha fazla potansiyel müşteriler ziyaret etmeye başlar. Sonuç olarak, işinizi etkili arama motoru optimizasyonu yapmamış rakiplerinizden çok daha hızlı büyütmeye başlarsınız.

Hedef kitlenizin ürün veya hizmetinizle ilgili aradıkları anahtar kelimelerde Google'da ilk 5 sıraya yükseldiğinizde trafiğiniz öyle bir artar ki, sitenizi daha güçlü sunucuya taşımamız gerekebilir.

Yüksek yatırım getirisi

Reklamlara aralıksız para harcamak zorundasınız, arama motoru optimizasyonu sayesinde sürekli yüksek kaliteli ve ücretsiz trafik elde edersiniz.

SEO çalışması web sitenizdeki içeriklerin daha fazla görüntülenmesine

yardımcı olur ve bu da daha fazla trafik, daha fazla müşteri

ve daha fazla satış anlamına gelir.

SEO Süreci

 • 1. Adım: Hedefler belirleyerek plan yapıyoruz

  SEO etkili uygulamalara dayanan bilinçli bir arama motoru stratejisidir. Biz asla hileli ve tehlikeli yöntemler kullanmıyoruz. İşinizi, online görünürlüğünüzü ve ideal müşterinizi tanıyarak başlıyoruz. Web sitenizin kapsamlı analizini yapıyoruz.

 • 2. Adım: Size özel strateji tasarlıyoruz

  Güçlü çevrimiçi görünürlüğe sahip olmak kolay değildir. Bunu sadece uzman bir ekip size sağlayabilir. Ekibinizle işbirliği yaparak sık sık iletişim kuracağız ve ardından siteniz için özel bir strateji sunacağız.

 • 3. Adım: Harekete geçerek devamlı sonuçları takip ediyoruz

  Web sitenize daha fazla trafik çekecek, dönüşümleri artıracak ve işinizi büyütecek istikrarlı çalışmalar yapıyoruz. Yaptığımız çalışmaların etkisini daha da güçlendirecek stratejileri uyguluyoruz.