Keskin Kılıcınız

SEO

Sektörünüzdeki birçok rakip şirketin kullandığı geleneksel ve masraflı pazarlama çalışmaları ile başarıya ulaşma ihtimaliniz çok düşüktür. Sadece verilerin önemli olduğu bilimsel pazarlama yöntemleri ile onları alt edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
arama motoru optimizasyonu

SEO çalışması neden bu kadar önemlidir?

Günümüzde en az reklamlar kadar satışları arttıran yöntem – SEO çalışmasıdır. İşinizi bu etkili yöntemle hızla büyütebilirsiniz.

Her gün milyarlarca arama yapılan Google’da web sitenizi ilk sayfanın üst sıralarına yükseltmek yüksek miktarda kaliteli trafik elde etmenizi sağlar, sitenizi çok daha fazla potansiyel müşteriler ziyaret etmeye başlar. Sonuç olarak, işinizi etkili bir arama motoru optimizasyonu yapmamış rakiplerinizden belki 2-3 kat daha hızlı büyütmeye başlarsınız.

Reklam harcamalarınızdan kurtulmak için arama motoru optimizasyonuna yatırım yapmak yerine, hem reklamlarla hem de arama motoru optimizasyonu gibi etkili yöntemlerle hızlı ve zekice hamleler yaparak daha kazançlı bir stratejiye yatırım yapabilirsiniz.

Uyguladığımız SEO süreci:

1. Adım: Hedefler belirleyerek plan yapıyoruz

SEO etkili uygulamalara dayanan bilinçli bir arama motoru stratejisidir. Biz asla hileli ve tehlikeli yöntemler kullanmıyoruz. İşinizi, online görünürlüğünüzü ve ideal müşterinizi tanıyarak başlıyoruz. Web sitenizin kapsamlı analizini yapıyoruz.

2. Adım: Size özel strateji tasarlıyoruz

Güçlü çevrimiçi görünürlüğe sahip olmak kolay değildir. Bunu sadece uzman bir ekip size sağlayabilir. Ekibinizle işbirliği yaparak sık sık iletişim kuracağız ve ardından siteniz için özel bir strateji sunacağız.

3. Adım: Harekete geçerek devamlı sonuçları takip ediyoruz

Bu adım ise işin eğlenceli kısmı. Web sitenize daha fazla trafik çekecek, dönüşümleri artıracak ve işinizi büyütecek istikrarlı çalışmalar yapıyoruz. Yaptığımız çalışmaların etkisini daha da güçlendirecek stratejileri uyguluyoruz.

Neden butik ajans ile çalışmalısınız?

Büyük rakiplerinizin aslında SEO çalışmasına ihtiyaçları yok, bu yüzden pek önem vermiyorlar, büyük ihtimalle arama motoru optimizasyonu işlerini de halihazırda çalıştıkları, yaratıcılıklarını kaybetmiş, sayısız hizmet sunan dev reklam ajanslarına teslim ediyorlar.

Bu tekel olma yolunda ilerleyen, sayısız departmana sahip ajanslar geniş çaplı, yüksek bütçeli, uluslararası reklam kampanyaları geliştirme ve yönetme konularında oldukça becerikli ve deneyimlidirler. Ancak SEO gibi konularda onlara kefil olamayız.

10 Kat Daha Hızlı Büyüyün

İş dünyasında 10 kat daha hızlı büyümek imkansız görünebilir, ancak teknolojiyi kaldıraç olarak kullanarak üstel büyümek mümkün. En güçlü rakiplerinize bile meydan okuyabilirsiniz, yeter ki üstel büyümenin gücünü hafife almayın.

Detaylı Bilgi

Neden Bilimsel SEO Çalışması

Arama motoru optimizasyonu ile ilgili birçok spekülatif varsayımlar mevcut. Aslında Google gibi arama motorları algoritmalarını her zaman gizli tutmaya çalışır, bu yüzden sadece basit ipuçlar sunmaya çalışır: içerikleriniz özgün ve kaliteli olsun, siteniz sorunsuz bir şekilde botlarımız tarafından taranabilir olduğundan emin olun ve backlink almayın, yoksa siteniz ceza yer vs…

Maalesef Google’ın sadece bu önerilerine göre çalışma yaparsanız trafiğinizde ve sıralamalarınızda iyileşmeler göremeyeceksiniz. İsterseniz deneyin.

İşte bu yüzden SEO alanında yüzlerce farklı teknikler geliştirilmektedir, ancak bunların çoğu spekülasyona ve kanıtlanmamış varsayımlara dayanır, sonuç olarak zaman, emek ve tabii müşterinin parası gibi değerli kaynaklar israf olur.

Örneğin, gereğinden fazla ciddiye alınan teknik optimizasyonlarında analiz felcine kurban gitmemek için Hangeldiyev ekibi daha önce yüzlerce farklı sitede deneyler yaparak etkili olduklarını kanıtladıkları metodolojileri uygular.

hangeldiyev-nurtuba
hangeldiyev-sistempatent
scodeapp
Teklif Formu